Web Experience - en to af translation catalogue (38 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: user
af: gebruiker

en: E-mail
af: E-pos

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: more
af: meer

en: Size
af: Grootte

en: Reset
af: Herstel

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: User
af: Gebruiker

en: action
af: aksie

en: All
af: Alle

en: Active
af: Aktief

en: Block
af: Blok

en: Roles
af: Rolle

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Vocabulary
af: Woordeskat

en: Last access
af: Laaste toegang

en: Role
af: Rol

en: Users
af: Gebruikers

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Member for
af: Lid vir

en: No users available.
af: Geen gebruikers beskikbaar nie.

en: Translations
af: Vertalings

en: Apply
af: Pas toe

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
