Web Experience - en to bg translation catalogue (42 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: user
bg: потребител

en: E-mail
bg: Е-поща

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Username
bg: Потребителско име

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: more
bg: още

en: Taxonomy
bg: Таксономия

en: Size
bg: Размер

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Taxonomy term
bg: Термин на таксономията

en: Updated
bg: Обновено

en: Timestamp
bg: Време

en: User
bg: Потребител

en: action
bg: действие

en: All
bg: Всички

en: Active
bg: Активен

en: Block
bg: Блокирай

en: Menu link
bg: Елемент от меню

en: Roles
bg: Роли

en: Published
bg: Публикувано

en: Vocabulary
bg: Речник

en: Last access
bg: Последен достъп

en: Role
bg: Роля

en: Users
bg: Потребители

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Member for
bg: Член от

en: No users available.
bg: Няма достъпни потребители

en: Apply
bg: Търси

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »

en: Queue
bg: Опашка за изпращане

en: Reset to alphabetical
bg: Възстанови стойностите по подразбиране

en: Status message
bg: Статус съобщение
