Web Experience - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Title
de: Titel

en: Body
de: Fliesstext

en: Username
de: Aawändername

en: Updated
de: Aktualisiert

en: Menu link
de: Menü-Verwys

en: Vocabulary
de: Vokabular

en: Role
de: Rolle
