Web Experience - en to sl translation catalogue (38 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: user
sl: uporabnik

en: E-mail
sl: E-naslov

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: more
sl: več

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: Size
sl: Velikost

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Taxonomy term
sl: Taksonomski izraz

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: User
sl: Uporabnik

en: All
sl: Vsi

en: Active
sl: Aktiven

en: Block
sl: Blok

en: Menu link
sl: Povezava menija

en: Roles
sl: Vloge

en: Published
sl: Objavljeno

en: Vocabulary
sl: Besedišče

en: Last access
sl: Zadnji dostop

en: Field name
sl: Ime polja

en: Users
sl: Uporabniki

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: Member for
sl: Registriran

en: No users available.
sl: Ni uporabnikov

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »

en: No content available.
sl: Na voljo ni nobene vsebine.
