Web Experience - en to km translation catalogue (44 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: user
km: អ្នក​ប្រើ

en: E-mail
km: អ៊ីមែល

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Size
km: ទំហំ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Taxonomy term
km: ពាក្យ​ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: action
km: សកម្មភាព

en: Files
km: ឯកសារ

en: term
km: ពាក្យ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Active
km: សកម្ម

en: Block
km: ប្លុក

en: Menu link
km: តំណ​ម៉ឺនុយ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Vocabulary
km: វាក្យសព្ទ

en: Last access
km: ចូលដំណើរការ​ចុងក្រោយ

en: Field name
km: ឈ្មោះ​វាល

en: Role
km: តួនាទី

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: Member for
km: សមាជិក​សម្រាប់

en: No users available.
km: គ្មាន​អ្នក​ប្រើ ។

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »

en: No content available.
km: គ្មា​ន​មាតិកា​ទេ​ ។

en: Reset to alphabetical
km: កំណត់​ឡើងវិញ​ទៅ​តាម​លំដាប់​អក្សរក្រម

en: Status message
km: សារ​ស្ថាន​ភាព​
