Web Experience - en to ur translation catalogue (23 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: user
ur: صارف

en: E-mail
ur: برقی خط

en: Operations
ur: معاملات

en: Content
ur: متن

en: Username
ur: اسم صارف

en: Type
ur: قِسم

en: Author
ur: مصنف

en: Description
ur: وضاحت

en: Language
ur: زبان

en: more
ur: مزید

en: edit
ur: ترمیم

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Timestamp
ur: ٹائمسٹیمپ

en: ID
ur: شناخت

en: Block
ur: بلاک

en: Field name
ur: فیلڈ کا نام

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ previous
ur: › گزشتہ

en: next ›
ur: اگلا>

en: « first
ur: » ابتدائی

en: last »
ur: آخری »
