Web Experience - en to gl translation catalogue (56 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: user
gl: usuario/a

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: more
gl: máis

en: Taxonomy
gl: Taxonomía

en: Size
gl: Tamaño

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Taxonomy term
gl: Termo de taxonomía

en: Updated
gl: Actualizado

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: User
gl: Usuario/a

en: action
gl: acción

en: Files
gl: Ficheiros

en: Link Title
gl: Título da ligazón

en: term
gl: termo

en: All
gl: Todo

en: Active
gl: Activo

en: Block
gl: Bloque

en: Menu link
gl: Ligazón de menú

en: Published
gl: Publicado

en: Vocabulary
gl: Vocabulario

en: Term
gl: Termo

en: Last access
gl: Último acceso

en: Field name
gl: Nome de campo

en: General Settings
gl: Configuración xeral

en: Role
gl: Rol

en: Users
gl: Usuarios

en: Defaults
gl: Predeterminados

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Member for
gl: Membro durante

en: No users available.
gl: Ningún usuario dispoñible

en: author
gl: autor

en: Changed
gl: Cambiado

en: Translations
gl: Traduccións

en: Apply
gl: Aplicar

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Offset
gl: Desprazamento

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible

en: Queue
gl: Cola

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Reset to alphabetical
gl: Restaurar a alfabético

en: revision user
gl: usuario revisor

en: Status message
gl: Mensaxe de estado
