Web Experience - en to pl translation catalogue (66 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: user
pl: użytkownik

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: Description
pl: Opis

en: Language
pl: Język

en: more
pl: więcej

en: Taxonomy
pl: Kategorie

en: Size
pl: Rozmiar

en: Reset
pl: Resetuj

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Taxonomy term
pl: Termin taksonomii

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: User
pl: Użytkownik

en: action
pl: akcja

en: Files
pl: Pliki

en: Link Title
pl: Tytuł odnośnika

en: term
pl: termin

en: All
pl: Wszystko

en: Active
pl: Aktywne

en: Block
pl: Blok

en: Menu link
pl: Pozycja w menu

en: Roles
pl: Role

en: Published
pl: Opublikowane

en: Vocabulary
pl: Słownik

en: Term
pl: Termin

en: Last access
pl: Ostatni dostęp

en: Field name
pl: Nazwa pola

en: Terms
pl: Terminy

en: Desc
pl: Malejąco

en: General Settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Role
pl: Rola

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Defaults
pl: Domyślne

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Menu Name
pl: Nazwa menu

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: Member for
pl: Posiada konto przez

en: No users available.
pl: Brak dostępnych kont użytkowników.

en: author
pl: autor

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Translations
pl: Tłumaczenia

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Deploy
pl: Wdróż

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Uploaded
pl: Wysłano

en: No content available.
pl: Brak zawartości.

en: Queue
pl: Kolejka

en: No files available.
pl: Brak dostępnych plików.

en: - Choose an operation -
pl: - Wybierz operację -

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Reset to alphabetical
pl: Uporządkuj alfabetycznie

en: View panes
pl: Panele z widokami

en: Content pane
pl: Panel z zawartością

en: revision user
pl: autor wersji

en: Status message
pl: Komunikat

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
