Web Experience - en to ca translation catalogue (63 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: user
ca: usuari

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: more
ca: més

en: Taxonomy
ca: Taxonomia

en: Size
ca: Mida

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Taxonomy term
ca: Terme de taxonomia

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: User
ca: Usuari

en: action
ca: acció

en: Files
ca: Fitxers

en: Link Title
ca: Títol de l'enllaç

en: term
ca: terme

en: All
ca: Tot

en: Active
ca: Actiu

en: Block
ca: Bloc

en: Menu link
ca: Enllaç del menú

en: Roles
ca: Rols

en: Published
ca: Publicat

en: Vocabulary
ca: Vocabulari

en: Term
ca: Terme

en: Last access
ca: Darrer accés

en: Field name
ca: Nom del camp

en: Terms
ca: Termes

en: Role
ca: Rol

en: Users
ca: Usuaris

en: Defaults
ca: Per defecte

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Menu Name
ca: Nom del menú

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Member for
ca: Membre des de fa

en: No users available.
ca: No hi ha usuaris disponibles.

en: author
ca: autor

en: Translations
ca: Traduccions

en: Apply
ca: Aplica

en: Deploy
ca: Desplega

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Uploaded
ca: Carregats

en: No content available.
ca: No hi ha contingut disponible.

en: No files available.
ca: No hi ha fitxers disponibles.

en: - Choose an operation -
ca: - Selecciona una operació -

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Reset to alphabetical
ca: Reinicia a ordre alfabètic

en: Content pane
ca: Panell de contingut

en: revision user
ca: usuari de la revisió

en: Date changed
ca: Canvi de data

en: Status message
ca: Missatge d'estat

en: Master
ca: Mestre
