Web Experience - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Panels
ru: Панели

en: Overridden
ru: Переопределён

en: Strings to Remove
ru: Строки для удаления

en: Available
ru: Доступно

en: Words to strip out of the URL alias, separated by commas. Do not use this to remove punctuation.
ru: Слова для исключения из путей, разделенные запятыми. Не используйте это поле для удаления знаков пунктуации.
