Web Experience - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Panels
uk: Панелі

en: Overridden
uk: Перевизначено

en: Strings to Remove
uk: Рядки для вилучення

en: Pathauto
uk: Автоcинонім

en: Available
uk: Доступно

en: Words to strip out of the URL alias, separated by commas. Do not use this to remove punctuation.
uk: Слова, що вилучаються з URL-синонімів, відокремлені комами. Не застосовувати для видалення символів пунктуації.

en: Display Title
uk: Заголовок відображення

en: Pane Title
uk: Заголовок фрагменту

en: Pane Configuration
uk: Конфігурація фрагменту панелі

en: Display Configuration
uk: Конфігурація відображення

en: Translatable panels items: display and pane configuration items. E.g. Title.
uk: Об’єкти панелі, що доступні для перекладу: конфігураційні елементи відображення і фрагменту панелі. Наприклад, Заголовок.

en: The reverted panels display(s) were exported, please run a <a href="!link">string refresh</a> to update the translatable strings.
uk: Скинуті відображення панелей були експортовані, будь ласка <a href="!link">оновіть рядки</a> аби актуалізувати рядки, що доступні для перекладу.

en: The display %display has no uuid, please resave or re-export it.
uk: Відображення %display не має uuid, будь ласка збережіть його ще раз або повторіть експорт

en: The pane %pane has no uuid, please resave or re-export it.
uk: Фрагмент панелі %pane не має uuid, будь ласка збережіть його ще раз або повторіть експорт.

en: Panels uuid support.
uk: Підтримка uuid модуля Панелі.

en: Not found. Please apply the provided patches and run the update script.
uk: Не знайдено. Будь ласка, застосуйте надані виправлення і виконайте сценарій оновлення.
