Web Experience - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Panels
da: Paneler

en: Overridden
da: Tilsidesat

en: Strings to Remove
da: Strenge der skal fjernes

en: Available
da: Tilgængelig

en: Words to strip out of the URL alias, separated by commas. Do not use this to remove punctuation.
da: Ord der skal fjernes fra URL-aliaset, adskilt af kommaer. Brug ikke dette til at fjerne tegnsætning.
