Web Experience - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Overridden
fr: Supplanté

en: Strings to Remove
fr: Chaînes (de caractères) à retirer

en: Available
fr: Disponible

en: Words to strip out of the URL alias, separated by commas. Do not use this to remove punctuation.
fr: Mots à retirer de l'alias d'URL, séparés par une virgule. Ne pas utiliser ceci pour retirer de la ponctuation.

en: Pane Title
fr: Titre de volet
