Web Experience - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Panels
oc: Escapolons

en: Overridden
oc: Espotit

en: Strings to Remove
oc: Cadenas (de caractèrs) de levar

en: Available
oc: Disponible

en: Words to strip out of the URL alias, separated by commas. Do not use this to remove punctuation.
oc: Mots a levar de l'aliàs d'URL, separats per una virgula. Ne pas utilizar aquò per levar de la ponctuation.
