Web Experience - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Panels
fi: Paneelit

en: Overridden
fi: Ohitettu

en: Strings to Remove
fi: Poistettavat merkkijonot

en: Available
fi: Saatavilla

en: Words to strip out of the URL alias, separated by commas. Do not use this to remove punctuation.
fi: Verkko-osoitteen aliaksesta poistettavat sanat pilkuin eroteltuna listana. Älä käytä tätä poistamaan välimerkkejä.
