Web Experience - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Panels
pl: Panele

en: Overridden
pl: Nadpisany

en: Strings to Remove
pl: Łańcuchy znaków do usunięcia

en: Available
pl: Dostępne

en: Words to strip out of the URL alias, separated by commas. Do not use this to remove punctuation.
pl: Słowa do usunięcia z aliasów URL, oddzielone przecinkami. Nie należy używać tego do usuwania znaków interpunkcyjnych.
