Web Experience - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Panels
pt: Painéis

en: Overridden
pt: Substituído

en: Strings to Remove
pt: Expressões a Remover

en: Available
pt: Disponível

en: Words to strip out of the URL alias, separated by commas. Do not use this to remove punctuation.
pt: Lista de palavras a eliminar do caminho alternativo, separadas por vírgulas. Não use isto para remover pontuação.

en: Display Title
pt: Mostrar Título
