Web Experience - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Panels
tr: Paneller (Panels)

en: Overridden
tr: Değiştirilmiş

en: Strings to Remove
tr: Kaldırılacak kelimeler

en: Pathauto
tr: OtoYol

en: Available
tr: Mevcut
