Web Experience - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Overridden
hu: Felülírva

en: Strings to Remove
hu: Eltávolítandó karaktersorozatok

en: Available
hu: Elérhető

en: Words to strip out of the URL alias, separated by commas. Do not use this to remove punctuation.
hu: Vesszővel elválasztva azon szavak, melyeket el kell távolítani a webcímálnévből. Nem ezt kell használni az írásjelek eltávolításához.

en: Display Title
hu: Cím megjelenítése

en: Pane Title
hu: Táblacím

en: Pane Configuration
hu: Tábla beállítás

en: Display Configuration
hu: Megjelenítés beállítása

en: Translatable panels items: display and pane configuration items. E.g. Title.
hu: Fordítható panelelemek: megjelenítés és tábla beállítási elemek. Példa: Cím.

en: The reverted panels display(s) were exported, please run a <a href="!link">string refresh</a> to update the translatable strings.
hu: A visszaállított panelmegjelenítők exportálása megtörtént, most a <a href="!link">sztringfrissítést</a> lefuttatva a fordítható karakterláncok újratölthetőek.

en: The display %display has no uuid, please resave or re-export it.
hu: %display megjelenítőnek nincs UUID azonosítója, ezért vagy újra kell menteni vagy ismét exportálni.

en: The pane %pane has no uuid, please resave or re-export it.
hu: %pane táblának nincs UUID azonosítója, ezért vagy újra kell menteni vagy ismét exportálni.

en: Panels uuid support.
hu: <em>Panels</em> UUID azonosító támogatás.

en: Not found. Please apply the provided patches and run the update script.
hu: Nem található. Az elérhető foltok alkalmazását követően futtatni kell a frissítő szkriptet.
