Web Experience Toolkit: Layouts (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Center
az: Mərkəz

en: Sidebar
az: Yan panel

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ
