Web Experience Toolkit: Layouts (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Center
el: Κέντρο

en: Sidebar
el: Πλευρική ζώνη

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά
