Web Experience Toolkit: Layouts (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Center
he: מרכז

en: Sidebar
he: עמודת צד

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Secondary Menu
he: תפריט משני
