Web Experience - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Center
hu: Középen

en: Sidebar
hu: Oldalsáv

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Layouts
hu: Elrendezések

en: Bottom Left
hu: Lent balra

en: Bottom Right
hu: Lent jobbra

en: Top Left
hu: Fent balra

en: Top Right
hu: Fent jobbra

en: Bottom Center
hu: Alsó közép
