Web Experience Toolkit: Layouts (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Center
sv: Centrerad

en: Sidebar
sv: Sidospalt

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger
