Web Experience - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Content
vi: Nội dung

en: Center
vi: Giữa

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Layouts
vi: Các bố cục

en: Bottom Left
vi: Trái dưới

en: Bottom Right
vi: Phải dưới

en: Top Left
vi: Trái trên

en: Top Right
vi: Trên phải
