Web Experience - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Center
sv: Centrerad

en: Section
sv: Sektion

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Sidebar
sv: Sidospalt

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger
