Web Experience Toolkit: Layouts (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Center
eu: Erdian

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Layouts
eu: Diseinuak
