Web Experience Toolkit: Layouts (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Center
lt: Centras

en: Section
lt: Sekcija

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Sidebar
lt: Šoninė juosta

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė
