Web Experience - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Section
nl: Sectie

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Sidebar
nl: Zijbalk

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Layouts
nl: Lay-outs

en: Bottom Left
nl: Linksonder

en: Bottom Right
nl: Rechtsonder

en: Top Left
nl: Linksboven

en: Top Right
nl: Rechtsboven

en: Secondary Menu
nl: Secundaire menu

en: Bottom Center
nl: Middenonder
