Web Experience Toolkit: Layouts (7.x-1.3) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Center
bg: Център

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Right
bg: Дясно
