Web Experience - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Center
bo: དཀྱིལ

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Left
bo: གཡོན

en: Layouts
bo: བཀོད་པ།
