Web Experience - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Center
km: កណ្តាល

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ
