Web Experience - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Content
id: Konten

en: Center
id: Tengah

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: Bottom Left
id: Kiri Bawah

en: Bottom Right
id: Kanan Bawah

en: Top Left
id: Kiri Atas

en: Top Right
id: Kanan Atas

en: Bottom Center
id: Tengah Bawah
