Web Experience - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Center
kn: ಕೇಂದ್ರ (ತೆಗೆದುಹಾಕಲ್ಪಟ್ಟಿದೆ)

en: Section
kn: ವಿಭಾಗ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Layouts
kn: ಲೇಔಟ್‍ಗಳು
