Web Experience - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Content
tr: İçerik

en: Center
tr: Merkez

en: Section
tr: Bölüm

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Sidebar
tr: Kenar Çubuğu

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Layouts
tr: Yerleşimler

en: Top (conditional)
tr: En üst (şartlı)

en: Bottom (conditional)
tr: En sona (isteğe bağlı)
