Web Experience - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Center
ja: 中央

en: Top
ja: トップ

en: Section
ja: セクション

en: Bottom
ja: ボトム

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Banner
ja: バナー

en: Sidebar
ja: サイドバー

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右
