Web Experience - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Center
pt: Central

en: Top
pt: Superior

en: Section
pt: Seção

en: Bottom
pt: Inferior

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en: Sidebar
pt: Barra lateral

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: Bottom Left
pt: Inferior esquerdo

en: Bottom Right
pt: Inferior direito

en: Top Left
pt: Superior esquerdo

en: Top Right
pt: Superior direito

en: Secondary Menu
pt: Menu Secundário
