Web Experience Toolkit: Layouts (7.x-1.6) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Content
gl: Contido

en: Center
gl: Centrar

en: Section
gl: Sección

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita
