Web Experience - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Center
fi: Keskellä

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Section
fi: Osio

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Sidebar
fi: Sivupalkki

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Layouts
fi: Ulkoasut
