Web Experience - en to es translation catalogue (17 entries)

en: Content
es: Contenido

en: Center
es: Centrado

en: Top
es: Superior

en: Section
es: Sección

en: Bottom
es: Inferior

en: Header
es: Encabezado

en: Footer
es: Pie de página

en: Sidebar
es: Barra lateral

en: Left
es: Izquierda

en: Right
es: Derecha

en: Layouts
es: Diseños

en: Bottom Left
es: Inferior izquierdo

en: Bottom Right
es: Inferior derecho

en: Top Left
es: Superior izquierdo

en: Top Right
es: Superior derecho

en: Top (conditional)
es: Arriba (condicional)

en: Bottom (conditional)
es: Abajo (condicional)
