Web Experience - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Center
it: Centro

en: Top
it: In cima

en: Section
it: Sezione

en: Bottom
it: In fondo

en: Header
it: Intestazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Sidebar
it: Barra laterale

en: Left
it: Sinistra

en: Right
it: Destra
