Web Experience Toolkit: Layouts (7.x-4.0-rc2) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Sidebar
hu: Oldalsáv

en: Layouts
hu: Elrendezések
