Web Experience Toolkit: Layouts (7.x-4.1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Center
cs: Na střed

en: Top
cs: Nahoru

en: Bottom
cs: Dole

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička
