Web Experience - en to uk translation catalogue (23 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Center
uk: По центру

en: Top
uk: Зверху

en: Section
uk: Розділ

en: Bottom
uk: Знизу

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Banner
uk: Банер

en: Sidebar
uk: Панель

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Layouts
uk: Макети

en: Bottom Left
uk: Внизу ліворуч

en: Bottom Right
uk: Внизу справу

en: Top Left
uk: Зверху зліва

en: Top Right
uk: Зверху справа

en: Top (conditional)
uk: Вершина (умовна)

en: Bottom (conditional)
uk: Низина (умовна)

en: Riel
uk: Ріель

en: Section 1
uk: Секція 1

en: Section 2
uk: Секція 2

en: Section 3
uk: Секція 3

en: Section 4
uk: Секція 4
