Web Experience - en to de translation catalogue (28 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: Center
de: Zentriert

en: Top
de: Oben

en: Section
de: Abschnitt

en: Bottom
de: Unten

en: Header
de: Kopfzeile

en: Footer
de: Fußzeile

en: Sidebar
de: Seitenleiste

en: Left
de: Links

en: Right
de: Rechts

en: Bottom Left
de: Unten links

en: Bottom Right
de: Unten rechts

en: Top Left
de: Oben links

en: Top Right
de: Oben rechts

en: Middle Right
de: Mitte rechts

en: Middle Left
de: Mitte links

en: Content Footer
de: Inhaltsfußzeile

en: Bottom Center
de: Unten Mitte

en: Top (conditional)
de: Oben (bedingt)

en: Bottom (conditional)
de: Unten (bedingt)

en: Content Header
de: Inhaltskopfzeile

en: Content Column 1
de: Inhaltsspalte 1

en: Content Column 2
de: Inhaltsspalte 2

en: Content Sidebar
de: Inhaltsseitenleiste

en: First Column
de: Erste Spalte

en: Second Column
de: Zweite Spalte

en: Burr Flipped
de: Burr umgedreht

en: Middle Center
de: Mitte
