Web Experience Toolkit: Layouts (7.x-4.4) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Content
lv: Saturs

en: Center
lv: Centrēt

en: Top
lv: Augša

en: Bottom
lv: Apakša

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Banner
lv: Baneris

en: Sidebar
lv: Sānjosla

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi
