Web Experience Toolkit: Layouts (7.x-4.4) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Center
ta: மையம்

en: Top
ta: மேல்

en: Bottom
ta: கீழ்

en: Header
ta: தலைப்பகுதி

en: Footer
ta: கீழ்பகுதி

en: Sidebar
ta: பக்கப்பட்டி

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது
