Web Experience - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Center
pl: Środek

en: Top
pl: Góra strony

en: Section
pl: Sekcja

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Banner
pl: Baner

en: Sidebar
pl: Pasek boczny

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Layouts
pl: Układy
