Web Experience - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Center
bg: Център

en: Top
bg: Връх

en: Bottom
bg: Дъно

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Right
bg: Дясно
