Web Experience - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Center
eu: Erdian

en: Top
eu: Goian

en: Bottom
eu: Behean

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Layouts
eu: Diseinuak
